white arrow down in circle

Azzurra izlietnes, tualetes podi

Itāļu ražotājs Azzurra Ceramica spēj izraisīt vannas istabas dizaina evolūciju. Tā produktu augstās kvalitātes, dizaina un tehnoloģiju apvienojums ir ieguvis starptaustiskā tirgus atzinības balvu. Visas Azzurra vannas istabas produktu kolekcijas, tai skaistā izlietnes WC podi, ūdens maisītāji un bidē, ir izstrādāti, lai atspoguļotu jaunākās tendences vannas istabas dizaina nozarē. Uzņēmums pievērš uzmanību mūsdienu cilvēka vajadzībām ar mērķi uzlabot viņu dzīves kvalitāti. Bezgalīgie pētījumi ir noveduši ražotāju pie patentu un progresīvu tehnoloģiju izstrādes vannas istabu diziana pasaulē.
Azzurra domājot par ilgstspējīgu dizaina produktu, ir patentējuši - ūdens taupīšanas tualetes, kas projektētas, lai nodrošinātu vienmērīgu ūdens ietaupījumu uz katru ūdens noskalošanas reizi. Šī sistēma ietaupa līdz pat 70% ūdens.
Tā ir izstrādāta, lai atvieglotu vannas istabu pārstrukturēšanu. Šis jaunais patents ļauj uzstādīt jaunu tualeti, vienlaikus saglabājot esošo ūdens sistēmu. Izcils dizaina risinājums, kas optimizē laika un atjaunošanas izmaksas. Šī jaunā produkta virsmas ir vieglāk tīrāmas. Azzurra ir pilnveidojusi arī antibakteriālo sistēmu NOBACTER 05, kas ir īpaši izstrādāta priekš sanitārajiem produktiem.

Azzurra logo
www.azzurraceramica.com