white arrow down in circle

Amatciems Furniture virtuves mēbeles

Ergonomika
Virtuves ērtība.

Korpusi
Ražotām virtuvēm izmantota Vācijā izgatavota skaidu plātne ar melamīna pārklājumu , ar aukstu ūdens, tvaiku pretestību. Virsmas noturība pret skrāpejumiem, traipiem, skābēm, koroziju, sārmeim ļoti auksta. Materiāls ir ekoloģisks, veselībai drošs.
Furnitūra
Uzskatam labākās Atvilktņu vadotņu sistēmas. Atšķirība no standarta vadotnēm: daudz labāka slidēšana, vienmērīga soft close aizvēršana bez rāvieniem. Atvilktņu interjēram piejamas 3 dažādas krāsas (Balta, metāls, melna,) tās var papildināt ar paaugstinātiem sāniem dziļām atvilktnēm, piejamas no stikla, metāla vai koka materiāliem. Veramo durvju Eņģes ar dībeļ stiprināšanu lielākai slodzei un izturībai. Grozu sistēmas sturu skapjiem un pēnāļskapjiem no Kesebohmer.
Darba virsmas
Plastikāts Laba noturība pret skrāpējumiem, Izcila noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, laba karstumizturība (140-210 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma.
Corian virsmas plakne nav noturīga pret mikro skrāpējumiem, jo satur akrīlu, tos gan var atjaunot ar pulēšanu, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, vidēja karstumizturība (140 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma. Nav redzamas šūves savienojot virsmu. Iespējams izveidot izlietnes un liegtas formas.
Kvarca kompozītmateriāls Izcila noturība pret skrāpējumiem, vidēja noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, laba karstumizturība (140-210 grādi), viegla tīrīšana.
Granīts Izcila noturība pret skrāpējumiem, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, Izcila karstumizturība (210 grādi), viegla tīrīšana, blīva gluda virsma. Dedzinātām-birstētām virsmām nepieciešama impregnēšana.
Keramika Izcila noturība pret skrāpējumiem, laba noturība pret koroziju, traipiem, skābēm, sārmiem, Izcila karstumizturība (210 grādi), ļoti viegla tīrīšana, blīva gluda virsma.

Fasādes
Dabīgās koksnes finierējums Ozols, Osis, Rieksts, Bērzs, Lapegle. Iespējams tonēt, lakot; eļļot: Krāsot; Kodināt. Ozolam pieejama arī koksne ar zariem, tangensiālām dzīslām, vecinājumu.
Krāsots MDF Krāsu uzklāj 5 kārtās, tas ļaui sasniegt nepieciešamo noturību. Iespējams glāncēts, pusmatēts un pilnībā matēta-struktur krāsojums.
Plastikāts. Izsturīgs pret skrāpejumiem vai asiem triecieniem. Iespējams zīdaini matēts vai glancēts.

Stikls Tehnoloģija kas ļaui slēpt fasādes alumīnija rāmi aiz stikla atrisina stiprināšanu uz atvilktnēm, iebūvētas tehnikas un pārējām virtuves mēbelēm. Stikla virsma ir labi kopjama, izsturīga pret skrāpējumiem.

Nerūsējošs tērauds 1,5 mm plans metāls tiek presēts uz plaksnes, tas aplokas arī uz kantēm, neveidojot šuvi. Izturīgs materials, kopšanai nepieciešami dažadi līdzekļi.


Apgaismojums
Virsmas izgaismošanai iebūvēts Led apgaismojums punktveida vai līnijas ar padziļinātiem profiliem, 3000 K jaudu apreķinot pēc vajadzīgā aukstuma virs virsmas. Apgaismojumu iespējams ieslēgt ar telpas slēdzi, vai mēbelē iebūvētu bezkontakta sensoru kas nav redzams.
Mebeļu interjērā izgaismošanai tiek iebūvēti Led gaismeklis leņķī pavērsts profīls ar kustības sensoru, kas strādā uz fasāžu atvēršanu, aizvēršanu.

Slēptie rokturi
Fasādes mala ir pasargāta ar metālu profilu, kas iestrādāts no iekšpuses. Tas ir ērts satveršanai, nav redzams no arpuses.


Virtuves mēbeļu projektēšana, ražošana 20 gadus pieredze.

Amatciems Furniture logo

Katalogi