Par mums

collage of our products

Par mums

Amatciema pirmsākumi meklējami 1999. gadā, kad tā dibinātājam Čirim radās vēlme dzīvot labiekārtotā, ainaviskā un meža ieskautā īpašumā pie ūdens. Idejas realizācijas rezultātā tapa un joprojām attīstās projekts Amatciems — vieta, kur cilvēks dzīvo harmonijā ar dabu. Par mūsu izaicinājumu kļuva dabiski harmonisko vidi padarīt kvalitatīvu un funkcionālu arī mājas iekštelpās. Šī vēlme bija sākuma punkts jauna uzņēmuma izveidei, kas nodarbojas ar mēbeļu ražošanu un kvalitatīvu interjera apdares materiālu izvēli. Uzņēmums šo gadu laikā ir attīstījies, krājis pieredzi un izveidojis kvalitātes standartus un dizainu tā, lai ražotās mēbeles un apdares materiāli iekļautos ne tikai Amatciema radītajā vidē un ainavā, bet arī citviet pasaulē.
2015. gadā izlēmām paplašināties un Studija Amatciems piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, sākot ar interjera dizaina projekta izstrādi līdz pilna, aprīkota mājokļa priekšmetiem – mēbelēm, aksesuāriem, gaismas ķermeņiem, apdares materiāliem, santehniku, grīdas segumiem. Kopumā piedāvājam produkciju no 70 dažādiem ražotājiem (no Vācijas, Dānijas, Itālijas, Spānijas, Latvijas u.c.), ar kuriem jau vairāku gadu garumā mums ir izveidojusies veiksmīga sadarbība.
Studijā Amatciems dizaineriem un arhitektiem ir iespēja radošā un mājīgā gaisotnē satikties ar saviem klientiem.
Ja ir nepieciešamība, piedāvājam sarunu vietu ar darba galdu. Studija Amatciems tiek veidota kā telpa visiem dizaina interesentiem, kur nav obligāti jāiegādājas preces, bet var arī vienkārši smelties iedvesmu un gūt baudījumu no acij tīkama interjera.
Veidojot interjera un mēbeļu dizainu, par prioritāti tiek uzskatītas klienta vēlmes, individualitāte un vide, kur cilvēks vēlas dzīvot. Profesionāļi, komandas pieredze un izvēlētie risinājumi panāk dabiskumu, harmoniju un funkcionalitāti ne tikai ar formu, bet arī ar materiālu un tā tekstūru.
Studija Amatciems – profesionālisms, savstarpēja cieņa, uzticība un atbildība.

Salons

Studija - Amatciems

Katlakalna iela 6D, Rīga LV-1073, Latvija

Telefons: +371 28647050

[email protected] [email protected]

Rekvizīti

"Amatciems FF" SIA

Reģ.nr. 44103077937

PVN nr. LV44103077937

"Strazdi", Amatciems, Drabešu pagasts, Cēsu novads, LV-4101

home.district

AS SEB Banka, SWIFT: UNLAL2X

LV84UNLA0050019375865 EUR

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena

10:00 - 19:00


Sestdiena

10:00 - 17:00


Svētdiena

Slēgts